OBAVIJEST

OBAVJEŠTAVAJU SE RODITELJI DJECE POLAZNIKA DJEČJEG VRTIĆA VELIKA GORICA KAKO ĆE DJEČJI VRTIĆ VELIKA GORICA U RAZDOBLJU OD 17.03.2020. DO 29.03.2020. GODINE BITI ZATVOREN.

GORE NAVEDENOM RAZDOBLJU DJEČJI VRTIĆ VELIKA GORICA ORGANIZIRAT ĆE PRIHVAT DJECE U CENTRALNOM OBJEKTU U UL. JOSIPA PUCEKOVIĆA 2, VELIKA GORICA SAMO I ISKLJUČIVO ZA RODITELJE KOJI NISU U MOGUĆNOSTI ORGANIZIRATI DRUGI OBLIK ZBRINJAVANJA DJETETA/DJECE.

PREMA PREPORUCI NACIONALNOG STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE OSOBE KOJE SU DOPUTOVALE IZ ZARAŽENIH ZEMALJA U ZADNJIH 14 DANA I OSOBE KOJIMA JE ODREĐENA SAMOIZOLACIJA MORAJU SE PRIDRŽAVATI SVIH PROPISANIH MJERA.

SVE DALJNJE OBAVIJESTI O ORGANIZACIJI RADA DJEČJEG VRTIĆA VELIKA GORICA PRATITE NA MREŽNOJ STRANICI DJEČJEG VRTIĆA VELIKA GORICA

• vrtić po mjeri djeteta