SPORTSKO DRUŽENJE PREDŠKOLSKE SKUPINE
Tagged Tags:

Povodom Dječjeg tjedna predškolska skupina našeg centralnog objekta sudjelovala je u sportskom druženju s trenerima HNK Gorica i djecom drugih velikogoričkih vrtića. Treneri HNK Gorica na Gradskom stadionu priredili su niz sportskih aktivnosti u kojima su djeca s velikom radošću sudjelovala i razvijala svoje motoričke vještine.

David:“Bilo mi je super kad sam zabijao golove, poligoni, kad sam se slikao s igračima.“

Marija:“Bilo mi je lijepo kad smo igrali nogomet s onom malom žutom i onom velikom“.

Sara Marija:“Bilo je odlično zato što smo igrali igre, nogomet s velikom loptom, dodavanje s loptama, Crnu kraljicu i kad nas je Martin lovio.“

Luka:“Dobro mi je bilo kad smo se igrali sa sudcima graničara i kad smo igrali nogomet protiv cura.“

Lorena:“Zabavno mi je bilo sve jer nikada nisam igrala takve igre.“