Predstavnica DV Velika Gorica na Dječjem gradskom vijeću

Dječje gradsko vijeće održalo se 9. prosinca 2019. U Gradskoj vijećnici Pučkog otvorenog učilišta u Velikoj Gorici. Predstavnicima Dječjeg gradskog vijeća pridružila su se i djeca iz goričkih vrtića – Žirek, Ciciban, Lojtrica i Velika Gorica. Osim tema koje su pokrenula djeca vijećnici, i djeca iz vrtića su također imala važna pitanja za gradonačelnika. Predstavnica Dječjeg vrtića Velika Gorica ove godine bila je šestogodišnja Kiara Premužak iz Montessori skupine. Na inicijativu prijatelja iz vrtića postavila je gradonačeniku pitanje može li se u Velikoj Gorici izgraditi znanstveni i zabavni park za djecu. Gradonačelnik je na pitanje odgovorio kako Grad brine o djeci te stalno ulaže u nove projekte kako bi djeca Velike Gorice imala što više sadržaja.

T. Zadravec Radanović