Nastup na Malom fašniku – Filmski vremeplovci

Filmski vremeplovci

Dramsko-scenska skupina našeg vrtića nastupila je na Malom  turopoljskom fašniku. Svojom scenografijom i kostimima na temu „Filmski vremeplovci“ proveli su nas kroz  različita razdoblja filma i filmske glazbe. Odgojiteljice Višnja Orešković, Sandra Toplek i Ivana Janković glumeći Charlija Chaplina te Stanlia i Olia predstavile su nijemi film bogat komičnim epizodama. Malene kaubojke i kauboji uz ritmove country glazbe odveli su nas na Divlji zapad.

Svemirska  letjelica i robot, koje su djeca uz pomoć odgojiteljica izradila od pedagoški neoblikovanog materijala, najavili su svemirsku avanturu iz doba Ratova zvijezda. Svoj nastup djeca su završila prikazom čarobnjaka Harryja Pottera i njegovog svijeta magije. U izradi scenografije i kostima velik doprinos dali su i roditelji djece dramsko-scenske skupine. „Filmski vremeplovci“ na ovogodišnjem dječjem fašniku osvojili su drugo mjesto.