Druženje djece, roditelja i odgojitelja – Izrada maski od otpadnog materijala

Ove godine druženje djece, roditelja i odgojitelja u starijoj dobnoj skupini objekta u Pucekovićevoj organizirano je na temu „Maske“. Uz pomoć različitih otpadnih materijala (kartona, čepova, tkanine, novina, pvc boca…) djeca i roditelji su različitim tehnikama izrađivali maske i pokrivala za glavu. U veseloj i ugodnoj atmosferi roditelji su se vraćali u djetinjstvo i uživali u zajedničkim trenutcima s djecom. Djeca su bila ponosna na svoje radove koje su izradili s roditeljima te kojima su ukrasili prostor vrtića u Pucekovićevoj.

Neke od izjava djece o druženju:

„Bilo mi je lijepo raditi maske zato što sam to radila s mamom.“

„Volim druženje jer neću odmah ići doma i što ćemo zajedno nešto raditi.“

„Baka uvijek dođe po mene, pa volim kad je druženje i dođe moja mama. Bilo mi je lijepo kad smo radile maske. Baš smo se smijale kad smo vidjele kako je ispalo!“

 

STARIJA ODGOJNA SKUPINA

Odgojiteljice Marijana Čarakovac i Ivana Pavišić