RASPJEVANI VRTIĆ

30.5.2018.

Jučer su se u našem vrtiću održala dva vrlo važna događaja. Proslavio se 58. rođendan našeg vrtića uz promociju glazbenog albuma „Raspjevani vrtić“ naše skupine s posebnim dramsko-scenskim programom. Okupili su se djeca, roditelji i dragi gosti te uživali na koncertu i druženju. Svi zajedno poslušali smo nove pjesme s albuma koje su nam otpjevala i otplesala djeca i odgojiteljice skupine s posebnim dramsko-scenskim programom.

Kako je nastao naš album?

U vrtiću je uvijek veselo i puno se pjeva. Igrali smo se riječima, slagali stihove i rime. Teta Višnja je sve to uglazbila i tako je nastala naša prva pjesma. To nam se jako svidjelo pa je kroz igru, zabavu, radost i smijeh „izmaštan“ cijeli niz pjesama kojima smo nadjenuli ime „Raspjevani vrtić“.

Na albumu se nalazi šest pjesmama čiji je autor odgojiteljica Višnja Orešković i himna našeg vrtića koju potpisuje odgojiteljica Zrinka Hlap.

Ponosni smo na djecu i odgojiteljice našeg vrtića!