Velika Gorica - Himna moga grada

21.12.2018.

POKLON NAŠEM GRADU ZA ROĐENDAN

Djeca dramsko-scenskih skupina velikogoričkih vrtića Velika Gorica i Ciciban u pratnji svojih odgojiteljica izvela su glazbeno-scenski program povodom rođendana grada Velike Gorice. Koncert se održao u sklopu manifestacije „Prosinac u Gorici“ . Djeca DV Velika Gorica otpjevala su neke od pjesama s CD-a „Raspjevani vrtić“ te su velikogoričkoj publici premjerno predstavili pjesmu ” Velika Gorica - Himna moga grada ”. Himna Velikoj Gorici autorsko je djelo Višnje Orešković, odgojiteljice dramsko – scenske grupe DV Velika Gorica. Djeca DV Ciciban recitirali su tekstove o Sv. Luciji, zaštitnici našeg grada. U prostorijama Centra za posjetitelje, nakon koncerta, za širu javnost promoviran je i spot za pjesmu „Velika Gorica - Himna moga grada“.