PREDSTAVA „MAŠA I MEDVJED“
SKUPINE S DRAMSKO-SCENSKIM PROGRAMOM

29.11.2018.

Djeca skupine s dramsko-scenskim programom, uz stručnu pomoć i podršku svojih odgojiteljica Ivane Janković, Višnje Orešković i Sandre Toplek, pripremila su i izvela pred svojim prijateljima iz vrtića mjuzikl „Maša i medvjed“.

Kako je nastala predstava?
„Naša predstava je nastala nakon što smo slušali priču o Maši i medvjedu. Odlučili smo je uvježbati i odglumiti za svoje prijatelje. Smislili smo nove uloge i nove pjesmice zato što nas u grupi ima više nego uloga u priči. Napravili smo mjuzikl. To je predstava u kojoj se puno pjeva. Izmislili smo medvjediće, mamu medvjedicu, gljivice, vranu, šumske životinje i Mašine roditelje. Dobro smo se zabavili i dobro smo to uvježbali.“

Što su glumci rekli nakon predstave?
„Imala sam leptiriće u trbuhu, bila sam sretna i uzbuđena što me svi gledaju, pa čak i moja prijateljica Katja.“
„Bio sam zbunjen jer su u publici bila djece, a ne odrasli.“
„Imala sam tremu, ali kad je predstava počela tu tremu sam pojela.“
„Mislio sam da ću poludjeti zbog puno ljudi…ali kad sam izašao pred publiku opustio sam se i prevladao strah.“
„Uzbuđen sam bio što nastupam pred publikom, sviđalo mi se što nas djeca gledaju i pljeskaju.“
„Bila sam sretna jer su me svi gledali.“