PTIČICE U TUROPOLJSKOM VRTIĆU

4.5.2018.

„Ptičice u turopoljskom vrtiću“ naziv je slikovnice za djecu koju je napisala naša odgojiteljica Ivanka Rožić, a ilustracije za slikovnicu nacrtao je Danijel Deverić. Slikovnica je predstavljena 25. travnja 2018. godine u Gradskoj vijećnici u Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici. Na predstavljanju slikovnice uz ravnateljicu Dječjeg vrtića Velika Gorica Irenu Kozmić, govorili su i autori slikovnice te urednik Miljenko Muršić i stručna suradnica pedagoginja Dječjeg vrtića Velika Gorica Vedrana Debijađi. Predstavljanje slikovnice dodatno su svojim nastupom uljepšala i uveličala djeca našeg vrtića iz područnog objekta Buševec i djeca iz Osnovne škole Vukovina.

Čestitamo našoj kolegici Ivanki na izuzetnom doprinosu predškolskom odgoju i obrazovanju u Velikoj